Paylaş
Hakkımızda

Novum Bodrum

01

PROFESYONEL TADİLAT,DEKORASYON ve RENOVASYON HİZMETİ

Şirketimizin faaliyete geçtiği 2017 yılından bu yana müşterilerimize, onların ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine uygun, birinci sınıf müteahhitlik hizmetleri vermekteyiz.Ekibimiz Bodrum genelinde iyi bilinen bir tadilat yüklenicisidir.Küçük işlerden,büyük ve karmaşık olanlara kadar her ölçekteki projelerde deneyimimiz ve ekiplerimiz mevcuttur.Neyin onarılmasını veya değiştirilmesini istiyorsanız,dilediğiniz zaman yanınızdayız.

Müsterilerimizin hazır satın aldıkları fakat konseptine uygun olmayan yapılar ve/veya yapım tarihi eski olup değiştirmek istedikleri yapılar üzerine çalışmalar yapıyoruz.

Müşterilerimizin isteklerine ve modern inşaat tekniğine uygun olarak yeniden tasarlanıp projelendirilir.Tasarım aşaması tamamlanıp müşterimiz tarafından onaylanan projelerin tarafımızdan imalatına geçilir.

İmalatın her aşaması büyük bir titizlikle denetlenip, tasarıma tam uyumu sağlar. Tasarımın hazırlanması esnasında tasarımda yer alan her malzemenin yerli/yabancı bütün alternatiflerini inceleyerek uygun olanları müşterimizin seçimine sunar. Seçilen malzemenin tasarıma uygun üretilmesini sağlar ve denetler. Üretimi tamamlanan malzemenin, büyük bir titizlikle montajının yapılmasını sağlar.

Müşterilerimizi sadece tatmin etmek değil, onları sevindirmek istiyoruz.